Platon (7.x-3.13) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Administration
ar: الإدارة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Help
ar: المساعدة

en: Menu
ar: القائمة

en: Footer
ar: التذييل

en: Score
ar: الدرجة

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Calendar
ar: التقويم

en: Forum
ar: المنتدى

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Messages
ar: الرسائل

en: White
ar: أبيض

en: Results
ar: النتائج

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Passed
ar: نجح

en: Available
ar: متوفّر

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Quiz
ar: مسابقة

en: Manage questions
ar: التحكم بالأسئلة

en: Pass rate
ar: النتيجة المطلوبة للفوز بالمسابقة هي

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Attempts allowed
ar: المحاولات المسموح بها
