Platon (7.x-3.13) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Search
ht: Chèche

en: Help
ht: Èd

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
