Platon (7.x-3.14) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Read more
af: Lees meer

en: Administration
af: Administrasie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Help
af: Hulp

en: Footer
af: Onderskrif

en: Score
af: Punt

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Results
af: Resultate

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom
