Platon (7.x-3.14) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Results
my: ရလဒ်

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
