Platon (7.x-3.14) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Forum
sq: Forumi

en: Results
sq: Rezultatet

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
