Platon (7.x-3.15) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Administration
ca: Administració

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Response
ca: Resposta

en: Help
ca: Ajuda

en: Menu
ca: Menú

en: Continue
ca: Continua

en: Question
ca: Pregunta

en: Always
ca: Sempre

en: Footer
ca: Peu

en: Score
ca: Puntuació

en: logout
ca: surt

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: Calendar
ca: Calendari

en: Start
ca: Inici

en: Forum
ca: Fòrum

en: Duration
ca: Durada

en: Messages
ca: Missatges

en: White
ca: Blanc

en: Results
ca: Resultats

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Questions
ca: Preguntes

en: Available
ca: Disponible

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: of
ca: de

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Pass rate
ca: Proporció per aprovar

en: Question Results
ca: Resultats de les preguntes

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Header background
ca: Fons de la capçalera

en: Attempts allowed
ca: Intents permesos
