Platon (7.x-3.15) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Score
ka: ქულა

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Results
ka: შედეგები
