Platon (7.x-3.15) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Question
mn: Асуулт

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг
