Platon (7.x-3.15) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Help
mr: मदत

en: Question
mr: प्रश्न

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Forum
mr: चर्चा

en: Results
mr: निकाल
