Platon (7.x-3.15) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ
