Platon (7.x-3.15) - en to te translation catalogue (29 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: view
te: వీక్షించు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Help
te: సహాయం

en: Menu
te: మెనూ

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Forum
te: చర్చావేదిక

en: Duration
te: నిడివి

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు

en: Questions
te: ప్రశ్నలు

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
