Platon (7.x-3.16) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Administration
bs: Administracija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Continue
bs: Nastavi

en: Question
bs: Pitanje

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Messages
bs: Poruke

en: Results
bs: Rezultati

en: Menu settings
bs: Opcije menija
