Platon (7.x-3.16) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།
