Platon (7.x-3.16) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Forum
kk: Форум

en: Messages
kk: Хаттар

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
