Platon (7.x-3.17) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Question
hy: Հարց

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
