Platon (7.x-3.17) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Read more
mg: Tohiny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy
