Platon (7.x-3.17) - en to pt translation catalogue (50 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Read more
pt: Ler mais

en: Administration
pt: Administração

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: view
pt: ver

en: Login
pt: Entrar

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: None
pt: Nenhum

en: Response
pt: Resposta

en: Help
pt: Ajuda

en: Continue
pt: Continuar

en: Question
pt: Questão

en: Always
pt: Sempre

en: Footer
pt: Rodapé

en: Score
pt: Pontuação

en: logout
pt: sair

en: login
pt: iniciar sessão

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: Add to cart
pt: Adicionar ao carrinho

en: Calendar
pt: Calendário

en: Start
pt: Iniciar

en: Operation
pt: Operação

en: Duration
pt: Duração

en: Messages
pt: Mensagens

en: White
pt: Branco

en: Results
pt: Resultados

en: No limit
pt: Ilimitado

en: Failed
pt: Falhou

en: Menu settings
pt: Configurações de menu

en: Finished
pt: Concluído

en: Questions
pt: Questões

en: Passed
pt: Aprovado

en: Available
pt: Disponível

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: IN PROGRESS
pt: EM PROGRESSO

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: of
pt: de

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: In progress
pt: Em progresso

en: Attended
pt: Admitido

en: Status message
pt: Mensagem de estado

en: My achievements
pt: As minhas conquistas

en: Training catalogue
pt: Catálogo de formações

en: Add another slide
pt: Adicione outro slide
