Platon (7.x-3.17) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Help
se: Veahkki

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: Finished
se: Geargan

en: of
se: oktiibuot

en: In progress
se: Bargamin

en: In Progress
se: Bargamin
