Platon (7.x-3.17) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Menu
sr: Мени

en: Footer
sr: Подножје

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: Finished
sr: Завршено

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
