Platon (7.x-3.18) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Menu
br: Lañser

en: Continue
br: Kenderc'hel
