Platon (7.x-3.18) - en to fa translation catalogue (48 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Administration
fa: مدیریت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: view
fa: مشاهده

en: Login
fa: ورود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Response
fa: پاسخ

en: Help
fa: راهنما

en: Menu
fa: منو

en: Continue
fa: ادامه

en: Question
fa: سوال

en: Always
fa: همیشه

en: Footer
fa: پاورقی

en: Score
fa: امتیاز

en: logout
fa: خروج

en: login
fa: لاگین

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Calendar
fa: تقویم

en: Forum
fa: انجمن

en: Operation
fa: عملکرد

en: Duration
fa: مدت

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: White
fa: سفید

en: Results
fa: نتایج

en: Failed
fa: ناموفق

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: Finished
fa: پایان

en: Available
fa: در دسترس

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Started
fa: شروع‌شده در

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Quiz
fa: آزمون

en: Manage questions
fa: مدیریت سوالات

en: @quiz Title
fa: عنوان @quiz

en: No @quiz results found.
fa: هیچ نتایجی برای @quiz یافت نشد.

en: Question Results
fa: نتایج سوال

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: Header background
fa: زمینه سربرگ
