Platon (7.x-3.18) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Calendar
ga: Féilire
