Platon (7.x-3.18) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Read more
is: Lesa meira

en: Administration
is: Stjórnun

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: Login
is: Innskráning

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Continue
is: Halda áfram

en: Question
is: Spurning

en: Always
is: Alltaf

en: Footer
is: Fótur

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Add to cart
is: Setja í körfu

en: Calendar
is: Dagatal

en: Start
is: Hefst

en: Results
is: Niðurstöður

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Finished
is: Lokið

en: Questions
is: Spurningar

en: of
is: af
