Platon (7.x-3.18) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: view
ml: കാണുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി

en: Finished
ml: പൂര്‍ത്തിയായി
