Platon (7.x-3.18) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Administration
os: Разамынад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
