Platon (7.x-3.18) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Administration
ro: Administrare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Help
ro: Ajutor

en: Menu
ro: Meniu

en: Continue
ro: Continuare

en: Question
ro: Întrebare

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Footer
ro: Subsol

en: Score
ro: Scor

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Add to cart
ro: Adaugă în coş

en: Operation
ro: Operație

en: Duration
ro: Durată

en: Messages
ro: Mesaje

en: Results
ro: Rezultate

en: Failed
ro: Eșuat

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: Finished
ro: Finalizat

en: Questions
ro: Întrebări

en: Passed
ro: Promovat

en: Available
ro: Disponibil

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Started
ro: Început

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: of
ro: din

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: In progress
ro: În desfășurare

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Evaluated
ro: Evaluat

en: Training catalogue
ro: Catalog de cursuri
