Platon (7.x-3.18) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Finished
si: සම්පූර්ණයි
