Platon (7.x-3.19) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Read more
ast: Lleer más

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Continue
ast: Siguir

en: Question
ast: Entruga

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Operation
ast: Operación

en: Results
ast: Resultaos

en: Failed
ast: Falló

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú

en: Finished
ast: Completáu
