Platon (7.x-3.19) - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Read more
cs: Číst dál

en: Administration
cs: Administrace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Response
cs: Odpověď

en: Help
cs: Nápověda

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Question
cs: Otázka

en: Always
cs: Vždy

en: Footer
cs: Patička

en: Score
cs: Skóre

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Start
cs: Začátek

en: Forum
cs: Fórum

en: Operation
cs: Operace

en: Duration
cs: Trvání

en: Messages
cs: Zprávy

en: White
cs: Bílá

en: Results
cs: Výsledky

en: No limit
cs: Žádný limit

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Finished
cs: Hotovo

en: Questions
cs: Otázky

en: Available
cs: K dispozici

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Started
cs: Zahájeno

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: of
cs: z

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Quiz
cs: Kvíz

en: Manage questions
cs: Spravovat otázky

en: In Progress
cs: Probíhá

en: @quiz Title
cs: Název @quiz

en: No @quiz results found.
cs: Žádné @quiz výsledky nebyly nalezeny.

en: Question Results
cs: Výsledky otázky

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
