Platon (7.x-3.19) - en to cy translation catalogue (31 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: view
cy: gweld

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Continue
cy: Parhau

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Footer
cy: Troedyn

en: Score
cy: Sgôr

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Calendar
cy: Calendr

en: Start
cy: Dechrau

en: Forum
cy: Fforwm

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Finished
cy: Wedi gorffen

en: Questions
cy: Cwestiynau

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
