Platon (7.x-3.19) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Administration
eo: Administrado

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Question
eo: Demando

en: Footer
eo: Piedlinio

en: logout
eo: elsalutigiu vin

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Forum
eo: Forumo

en: Operation
eo: Operacio

en: Results
eo: Rezultoj

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Finished
eo: Finita
