Platon (7.x-3.19) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Read more
et: Loe edasi

en: Administration
et: Haldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Continue
et: Jätka

en: Question
et: Küsimus

en: Always
et: Alati

en: Footer
et: Jalus

en: Score
et: Tulemus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Calendar
et: Kalender

en: Start
et: Algus

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Operation
et: Operatsioon

en: Duration
et: Kestus

en: Messages
et: Sõnumid

en: White
et: Valge

en: Results
et: Tulemused

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Finished
et: Valmis

en: Available
et: Saadaval

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: of
et: /

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Status message
et: Olekuteade
