Platon (7.x-3.19) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Response
eu: Erantzun

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Question
eu: Galdera

en: Always
eu: Beti

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Score
eu: Puntuazioa

en: logout
eu: irten

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Forum
eu: Foroa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Messages
eu: Mezuak

en: Results
eu: Emaitzak

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Finished
eu: Amaituta

en: Questions
eu: Galderak

en: Available
eu: Gaituta

en: Started
eu: Hasita

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Status message
eu: Mezu egoera
