Platon (7.x-3.19) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Administration
lt: Administravimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Help
lt: Pagalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Continue
lt: Tęsti

en: Question
lt: Klausimas

en: Always
lt: Visada

en: Footer
lt: Poraštė

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Start
lt: Pradžia

en: Forum
lt: Forumas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Duration
lt: Laikas

en: Messages
lt: Žinutės

en: White
lt: Baltas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Questions
lt: Klausimai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Started
lt: Pradėta

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
