Platon (7.x-3.19) - en to nl translation catalogue (61 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Read more
nl: Lees meer

en: Administration
nl: Beheer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: view
nl: weergeven

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Response
nl: Antwoord

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Question
nl: Vraag

en: Always
nl: Altijd

en: Footer
nl: Voet

en: logout
nl: uitloggen

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Calendar
nl: Kalender

en: Start
nl: Begin

en: Operation
nl: Bewerking

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Messages
nl: Berichten

en: White
nl: Wit

en: Results
nl: Resultaten

en: No limit
nl: Geen limiet

en: Failed
nl: Mislukt

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Finished
nl: Voltooid

en: Questions
nl: Vragen

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Started
nl: Gestart

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: of
nl: van

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: In progress
nl: Bezig

en: My courses
nl: Mijn cursussen

en: Manage questions
nl: Vragen beheren

en: In Progress
nl: In behandeling

en: Pass rate
nl: Slagingsdrempel

en: @quiz Title
nl: @quiz titel

en: No @quiz results found.
nl: Geen @quiz resultaten gevonden.

en: Question Results
nl: Vraagresultaten

en: Attended
nl: Aanwezig geweest

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Evaluated
nl: Beoordeeld

en: Opens
nl: Opent

en: Closes
nl: Sluit

en: (skipped)
nl: (overgeslagen)

en: Not evaluated
nl: Nog niet geëvalueerd.

en: Light blue
nl: Lichtblauw

en: Duration :  @value
nl: Duur: @value

en: Attempts allowed
nl: Toegestane pogingen

en: View answers
nl: Antwoorden bekijken

en: My achievements
nl: Mijn prestaties

en: Training catalogue
nl: Trainingscatalogus

en: Dark blue
nl: Donkerblauw
