Platon (7.x-3.19) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Administration
oc: Administracion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: Login
oc: Identificant

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Response
oc: Responsa

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: Continue
oc: Contunhar

en: Always
oc: Totjorn

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Score
oc: Marca

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Operation
oc: Operacion

en: Duration
oc: Durada

en: Messages
oc: Messatges

en: White
oc: Blanc

en: Results
oc: Resultats

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Finished
oc: Fin de l'installacion

en: Available
oc: Disponible

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: of
oc: sus

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Header background
oc: Rèireplan de l'entèsta
