Platon (7.x-3.19) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Continue
ps: دوام

en: Footer
ps: پښۍ

en: Results
ps: پایلې

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
