Platon (7.x-3.19) - en to ru translation catalogue (69 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Read more
ru: Подробнее

en: Administration
ru: Администрирование

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: view
ru: представление

en: Login
ru: Логин

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: Response
ru: Ответ

en: Help
ru: Справка

en: Menu
ru: Меню

en: Continue
ru: Продолжить

en: Question
ru: Вопрос

en: Always
ru: Всегда

en: Footer
ru: Подвал

en: Score
ru: Результат

en: logout
ru: выйти

en: login
ru: войти

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Add to cart
ru: В корзину

en: Calendar
ru: Календарь

en: Start
ru: Начало

en: Forum
ru: Форум

en: Operation
ru: Действие

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Mixed
ru: Комбинированный

en: Messages
ru: Сообщения

en: White
ru: Белый

en: Results
ru: Результаты

en: No limit
ru: Без ограничения

en: Failed
ru: Не удалось

en: Menu settings
ru: Настройки меню

en: Finished
ru: Завершено

en: Questions
ru: Вопросы

en: Passed
ru: Пройден

en: Available
ru: Доступно

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Started
ru: Начало

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: of
ru: из

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: In progress
ru: Процесс идет

en: My courses
ru: Мои курсы

en: Quiz
ru: Тест

en: Manage questions
ru: Редактировать вопросы

en: In Progress
ru: В процессе

en: Pass rate
ru: Проходной уровень

en: @quiz Title
ru: Заголовок теста @quiz

en: No @quiz results found.
ru: Результаты теста @quiz не найдены.

en: Question Results
ru: Результаты

en: Attended
ru: Подписан

en: Status message
ru: Статус

en: Evaluated
ru: Оцененный

en: Opens
ru: Откроется

en: Closes
ru: Закроется

en: (skipped)
ru: (пропущено)

en: Light blue
ru: Светло-синий

en: Header background
ru: Фон заголовка

en: Duration :  @value
ru: Длительность:  @value

en: Attempts allowed
ru: Разрешено попыток

en: Duration:
ru: Продолжительность:

en: My achievements
ru: Мои достижения

en: Training catalogue
ru: Каталог тренингов
