Platon (7.x-3.19) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Administration
sk: Administrácia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Help
sk: Pomoc

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Question
sk: Otázka

en: Always
sk: Vždy

en: Footer
sk: Päta

en: Score
sk: Skóre

en: logout
sk: odhlásenie

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Start
sk: Štart

en: Forum
sk: Fórum

en: Operation
sk: Operácia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Messages
sk: Správy

en: White
sk: Biela

en: Results
sk: Výsledky

en: No limit
sk: Bez limitu

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Finished
sk: Ukončené

en: Questions
sk: Otázky

en: Available
sk: Dostupné

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Started
sk: Začaté

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: of
sk: z

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Attempts allowed
sk: Povolené pokusy
