Platon (7.x-3.19) - en to sv translation catalogue (54 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Read more
sv: Läs mer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: view
sv: visa

en: Login
sv: Logga in

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Response
sv: Svar

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Question
sv: Fråga

en: Always
sv: Alltid

en: Footer
sv: Sidfot

en: Score
sv: Poäng

en: logout
sv: logga ut

en: login
sv: logga in

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Add to cart
sv: Lägg till i varukorg

en: Calendar
sv: Kalender

en: Start
sv: Från

en: Operation
sv: Funktion

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Messages
sv: Meddelanden

en: White
sv: Vit

en: Results
sv: Resultat

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Finished
sv: Avslutat

en: Questions
sv: Frågor

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Started
sv: Startade

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: of
sv: av

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Quiz
sv: Frågesport

en: Manage questions
sv: Hantera frågor

en: In Progress
sv: Pågående

en: Pass rate
sv: Grad för att klara

en: @quiz Title
sv: Titel för @quiz

en: No @quiz results found.
sv: Inga resultat funna för @quiz.

en: Question Results
sv: Frågeresultat

en: Attended
sv: Deltog

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Opens
sv: Påbörjas

en: Closes
sv: Avslutas

en: (skipped)
sv: (överhoppad)
