Platon (7.x-3.19) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Help
ta: உதவி

en: Menu
ta: பட்டி

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது

en: Forum
ta: கருத்துக்களம்

en: Menu settings
ta: பட்டி அமைப்புக்கள்
