Platon (7.x-3.2) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Administration
be: Кіраванне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: register
be: зарэгістраваць

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Help
be: Дапамога

en: Always
be: Заўжды

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: my account
be: мой рахунак

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Forum
be: Форум

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
