Platon (7.x-3.20) - en to da translation catalogue (45 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Read more
da: Læs mere

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Help
da: Hjælp

en: Continue
da: Fortsæt

en: Question
da: Spørgsmål

en: Always
da: Altid

en: Footer
da: Sidefod

en: Score
da: Karakter

en: logout
da: log ud

en: login
da: log ind

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Add to cart
da: Tilføj til indkøbskurv

en: Calendar
da: Kalender

en: Operation
da: Handling

en: Duration
da: Varighed

en: Messages
da: Beskeder

en: White
da: Hvid

en: Results
da: Resultater

en: No limit
da: Ingen grænse

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Menu settings
da: Menu

en: Finished
da: Færdig

en: Questions
da: Spørgsmål

en: Available
da: Tilgængelig

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Started
da: Startet

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: of
da: af

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: In progress
da: I gang

en: In Progress
da: I gang

en: Pass rate
da: For at bestå kræves

en: Attended
da: Deltog

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Attempts allowed
da: Tilladte antal forsøg

en: My achievements
da: Mine resultater
