Platon (7.x-3.20) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Read more
gl: Ler máis

en: Administration
gl: Administración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Continue
gl: Continuar

en: Question
gl: Pregunta

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Score
gl: Puntuación

en: login
gl: iniciar sesión

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Calendar
gl: Calendario

en: Start
gl: Comezo

en: Forum
gl: Foro

en: Operation
gl: Operación

en: Duration
gl: Duración

en: Messages
gl: Mensaxes

en: White
gl: Branco

en: Results
gl: Resultados

en: Failed
gl: Fallo

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Finished
gl: Finalizado

en: Questions
gl: Preguntas

en: Available
gl: Dispoñible

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: of
gl: de

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
