Platon (7.x-3.20) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Results
gu: પરિણામો

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
