Platon (7.x-3.3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Help
ne: सहयोग

en: Footer
ne: फुटर

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Forum
ne: फोरम

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
