Platon (7.x-3.5) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች
