Platon (7.x-3.6) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: None
ug: يوق

en: my account
ug: ھېساباتىم

en: logout
ug: چېكىنىش

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: White
ug: ئاق

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: welcome @user
ug: مەرھابا @user
