Platon (7.x-3.8) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Administration
tr: Yönetim

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: register
tr: kayıt

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Help
tr: Yardım

en: Always
tr: Her zaman

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Score
tr: Puan

en: my account
tr: hesabım

en: login
tr: giriş yapın

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Calendar
tr: Takvim

en: Duration
tr: Süre

en: Messages
tr: İletiler

en: White
tr: Beyaz

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Questions
tr: Sorular

en: Passed
tr: Geçti

en: Available
tr: Mevcut

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Quiz
tr: Sınav

en: Manage questions
tr: Soruları yönet

en: Pass rate
tr: Geçme notu(oranı)

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Header background
tr: Üstbilgi arka planı

en: Attempts allowed
tr: Tekrar tekrar çözme
