Platon (7.x-3.9) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Always
el: Πάντα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Messages
el: Μηνύματα

en: White
el: Λευκό

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
